Bartholini ciszta

Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:15 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

19 éve mütöttek Bartholini cisztával.Akkor az orvos azt momdta, hogy nemt tudta kivenni az egészet olyan nagy volt.Most megint azon az oldalon érzékeny, főleg ha ülök. Lehet hogy újra feltöltődött???

Nagy a valószínűsége a kiújulásnak, főleg annak tudatában, hogy a korábbi műtét nem volt radikális.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek