be vagyok gyulladva, ödémás, tehát daghadt a hüvelyem
Közzétéve: 2012. 06. 09. 11:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 09. 11:26 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Nő! AZ lenne a kérdésem, hogy elmentem viszkető érzéssel nőgyógyászhoz. 2 hete lett egy partnerem, két éves szexmentes időszak után, közben szültem, most van egy 1,5 éves kisfiam. Pár nap után az elős szexuális együttlétek után jelentkeztek a tünetek. Megvizsgáltak, be vagyok gyulladva, ödémás, tehát daghadt a hüvelyem picit és mivel a méhemet nagyobbnak találta, kért UHt...
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


