beázott a cipőm, ujja bedagadt,és bepirosodott

Közzétéve: 2010. 12. 08. 09:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Egy olyan panaszom van,amit még nem tapasztaltam, sőt keresgéléseim során nem is akadtam segítségre az interneten.Pár nappal ezelőtt beázott a cipőm,de maximum 10 percet töltöttem benne.Majd a bal lábam "mutató" ujja bedagadt,és bepirosodott.Nem tudom h van-e összefüggés ,de azóta is fáj,és duzzadt.Már másik cipőt hordok,arra gondoltam,hogy megnyomta talán,de kétlem. Fájdalommal is jár,elképzelésem sincs,hogy mi lehet az oka.Cipőt nem váltottam, hordtam ezt már nyáron is,nem volt gondom vele. Segítségét előre is köszönöm.

Kedves Kérdező!
Nem valószínű, hogy a cipő beázása és a fájdalmas, duzzadt láb közt összefüggés lenne. Ortopéd szakorvost érdemes felkeresni.
a szerk.

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek