bedagad és fáj. Vérnyomásom is felmegy

Közzétéve: 2010. 02. 04. 15:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Két éve keresztszalag sérülésem volt,térd.Sajnos csak jó fél év után MR vizsgálat derítette ki. Addigra már tudtam járni.Eleinte még ülni is alig tudtam annyira fájt a hajlítás.Nem műtöttek meg.Most már tudok járni de ha kicsit is erőltetem bedagad és fáj.Vérnyomásom is felmegy. Egyébként nincs magas vérnyomásom.Mit lehet tenni? Elnézést hogy előre nem írtam megszólítást. Egy elkeseredett 54 éves nő Előre is köszönöm a választ.

Tisztelt Páciens!

A panaszok a keresztszalagsérülés hiány miatt újulnak ki. Nagy valószínűséggel a porc kopik, emiatt a térd megduzzad.
A vérnyomásnak ehhez nincs köze. Porcerősítés, comberősítés, gyógytorna, ha nem elegendő műtét szóbajön, ortopédiai szakrendelést keressen fel!

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek