bede

Közzétéve: 2011. 08. 22. 11:56 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor úr! 49 éves nő vagyok és azzal a panasszal kerestem fel az urológiai szakrendelést, hogy nagyon sokat kell vizeletet ürítenem saj nos ez nagyon kellemetlen mert sokat utazom és szinte 20percenként kellene mennem wc-re. Az urológián nem találtak semmit elmentem nőgyógyászatra ott is azt mondták nincs semmi probléma. Most hova forduljak? Előre is köszönöm válaszát. Jelige:bede

A vizelet álatános és bakteriológiai vizsgálati eredményét várom!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek