bélférgem - cérnagilisztám van

Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:27 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Egy hete voltam a háziorvosomnál csalánkiütés miatt! Végeredményben kiderült hogy bélférgem(cérnagilisztám van),...

... de nem kért székletvizsgálatot hanem felírta a Vermox nevű gyógyszert 3 napig napi 2 db.Ezt be is szedtem,valamit láttam is pár nappal ez után a székletemben. Felírta még decaris tablettát amit 3 nappal később,vagyis ma kell bevennem ebből csak egy darabot.Majd ha ez is megvan 3 napra rá a Klion-t is szednem kell 3 darabot naponta egy hétig. Ön szerint ez jó módszer? Úgy tűnik hat,a kiütések múlnak(tejsavas testápolót is kaptam),de azt olvastam, hogy a peték pár héttel később kelnek ki és akkor semmit nem ért az egész kezelés(ami amugy elég drága volt).Vagy ez a gyógyszeres kúra teljesen kitakarítja belőlem a parazitákat?

Válaszát köszönöm!



VÁLASZ



Székletvizsgálati kontroll adja meg a választ!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek