bélférgem - cérnagilisztám van
Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 04. 20. 09:27 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Egy hete voltam a háziorvosomnál csalánkiütés miatt! Végeredményben kiderült hogy bélférgem(cérnagilisztám van),...
... de nem kért székletvizsgálatot hanem felírta a Vermox nevű gyógyszert 3 napig napi 2 db.Ezt be is szedtem,valamit láttam is pár nappal ez után a székletemben. Felírta még decaris tablettát amit 3 nappal később,vagyis ma kell bevennem ebből csak egy darabot.Majd ha ez is megvan 3 napra rá a Klion-t is szednem kell 3 darabot naponta egy hétig. Ön szerint ez jó módszer? Úgy tűnik hat,a kiütések múlnak(tejsavas testápolót is kaptam),de azt olvastam, hogy a peték pár héttel később kelnek ki és akkor semmit nem ért az egész kezelés(ami amugy elég drága volt).Vagy ez a gyógyszeres kúra teljesen kitakarítja belőlem a parazitákat?
Válaszát köszönöm!
VÁLASZ
Székletvizsgálati kontroll adja meg a választ!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


