bélgyulladásom van?

Közzétéve: 2012. 05. 05. 17:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Már 2/3 hónapja alhasi fájdalmat érzek főleg esténként lehet hogy bélgyulladásom van? A székletem képlékeny azon kivül feltellek levegővel

Az elmondott panaszok nem elegendőek ahhoz, hogy egy betegség irányába tudjunk gondolkodni. Minden esetre amellett szólnak, hogy a táplálkozással vannak összefüggésben, de a nem ritka gyulladásos bélbetegség lehetősége is felmerül. Ezt csak megfelelő vizsgálatokkal lehet igazolni vagy kizárni. A vizsgálatokat családorvosa tudja elrendelni, ha szükségesnek tartja.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek