belső hegek fájnak
Közzétéve: 2012. 05. 28. 10:10 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 10:10 -
• 1 perc olvasás
Nagyin tisztelt Webdoktor Úr! Elképzelhető-e , hogy légynyomás csökkenéskor a régi hasi műtétből adódó b e l s ő "hegek" fájnak a hasban?...
... Van-e ellene valami módszer?
Nagyon köszönöm a válasz előre is.
VÁLASZ
A hasi fájdalom oka rendkívül változatos. Sok operált hasú beteg hozza összefüggésbe az időjárás változásával a hasi panaszait, amit nincs jogom kétségbe vonni, bár orvosilag nemigen magyarázható. Az operált betegek nagy számához képest a panaszosok száma csekély, ezért arra kell gondolni, hogy a hasi fájdalom hátterében valamilyen egyéb elváltozás, betegség áll. Ezt csak vizsgálatokkal lehet eldönteni. Nem ritka azonban, hogy a fájdalom okát a részletes vizsgálatok sem fedik fel.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


