Bence

Közzétéve: 2011. 01. 27. 10:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő!Jelige:Bence Kérdésem 2 éves kisfiammal kapcsolatos!Kb.2 hete a jobb lábára sántikál. Erős fájdalma nem lehet mivel a mozgásban problémát nem okoz nála(ugrál,szaladgál).Időnként hosszasabb üldögélés után felsír, hogy"elfáradt a lába".Külső elváltozást nem látok rajta!Már fél éve is volt ilyen tünete,a gyerekorvos pihentetést és fájdalomcsillapító adását javasolta,akkor egy hónapig sántított.Ön szerint mi lehet az oka,mivel újból előjött ez a probléma?Válaszát előre is köszönöm!

Ha egy kétéves gyerek két hete sántikál, fáj a lába, orvosnak kell megmutatni, sőt már a múlt héten meg kellett volna mutatni.
Üdvözlettel: Dr.Sebő Zsuzsanna gyermekorvos, homeopata

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek