Benettó

Közzétéve: 2011. 06. 12. 07:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Reflux betegségem régóta fenáll. Folyamatos gyulladásban van a nyelőcsövem. Sok fajta antibiutikumot írtak a gégészek, de nem használnak.Mivel lehetne kezelni a folyamatos torokfájást? Benettó

A folyamatos torokfájás valószínűleg a reflux atípusos tünete, ezért PPI gyógyszert kell szedni a refluxra.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

reflux - GERD-reflux ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek