Betegség?

Közzétéve: 2010. 03. 10. 10:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Betegség? Szomszédasszonyom egyedül él.Egy hónapja kb.,hogy kezd furán viselkedni.Magábazárkózott,ha előjön,arrogáns a beszéde. A múlthéten,rám támadt bottal,mert szerinte én olyasmit mondtam róla,amire tanu is van,hogy nem igaz.Órákon keresztül üvöltözött a folyosón.Megöléssel fenyegetett,pedig én,csak nyugtatni akartam. 56 éves, depresszióban, pánikbetegségben szenved. Édesanyja skizofrén volt. Hiába kérleltem már régebben,hogy menjen pszichiáterhez, elzárkózott előle. Félek egy újabb rohamtól,/ami,ha betegség rovására írható,előfordulhat/ Nem tudom mit tegyek?Azóta megint bezárkózott. Lehet ez betegség? És,ha az,mit tehetek? Fiamat is féltem,egy ilyen támadástól. Kérem tanácsát! SOS!

Kedves levélíró!

Sajnos majdnem biztos, hogy mentális (elme) zavar van a háttérben. Önnek akkor van lehetősége beavatkozni, orvost, vagy rendőrt hívni, ha a szomszédasszony közvetlen veszélyeztető magatartású, amivel súlyosan fenyegeti a saját, vagy mások testi épségét. Talán van hozzátartozója, azt kellene elérni és értesíteni.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek