Bianka

Közzétéve: 2009. 07. 20. 15:14 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

T. Szakértő! Kislányom talpán /középső részen/ apró pöttyök jönnek elő nyáron, télen semmilyen panasza nincsen! Nagyon viszket neki, Canestennel próbáltuk kenni, de nem segített! Ön szerint mi lehet ez? Válaszát előre is nagyon köszönöm! Bianka jeligére

Nyári ekcéma (dyshydrosis). Szteroidos krém (Alkcema) javasolt, melyet bőrgyógyász írhat fel.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek