Bimbóka
Közzétéve: 2012. 05. 16. 10:20 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 16. 10:20 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Nő/Úr! Azzal a kérdéssel fordulok önhöz,hogy volt elég sok hasi műtétem amit mindig a jobb felemen illetve középen végeztek el...
... Ez által a jobb felem teljesen feszes a hasamon a bal oldalamon viszont kötényszerűen lóg.A problémám az,hogy ez már nagyon zavaró,és szeretném megtudni,hogy tb re műthető e.
Voltam plasztikai sebésznél és azt írta le,hogy bal oldalon enyhe fokú kötényhas képződés amely a hasat asszimetrikussá teszi.
Viszont a diagnózis az,hogy a panaszom esztétikai jellegű.
Szeretnék választ kapni,hogy akkor tb re műthető vagyok vagy nem.
Válaszát előre is köszönöm Tisztelettel jelige:Bimbóka
VÁLASZ
A plasztikai jellegű beavatkozásokat a tb csak rendkívül kivételes esetben támogatja. Látatlanban az Ön esetét ebbe a csoportba tudnám sorolni, megegyezően a plasztikai sebész véleményével.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


