boka szalag szakadása volt

Közzétéve: 2011. 09. 14. 09:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt dr úr! 14-éves fiamnak ez év márciusában boka szalag szakadása volt, amit nem kellett operálni. Egy honapig gipszben volt, nagyon szeretne sportolni, fotbalozni de ha többet szalad vagy tulhajszolja a lábát az estére bedagad nem olyan nagyra de látszik .A kérdésem az mit tegyek?Mert testnevelés órán is vigyázni kell.Köszönöm válaszát.

Kedves Kérdező!
A gyermek kezelőorvosát keressék fel a veszélyes túlterhelés előtt.
a szerk.

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovortopédia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek