bombe
Közzétéve: 2012. 05. 04. 09:17 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 04. 09:17 -
• 1 perc olvasás
jelige: bombe Jó napot kívánok! Antidepresszánst szedek, Escitil 10 mg. azt szeretném megkérdezni, hogy e mellett a gyógyszer mellett szedhetném e a P57 hoodia fogyasztó tablettát? nem "üti" egymást a 2 gyógyszer? köszönöm!
Kedves Kérdező!
Kérdésére kezelőorvosától várhat választ, mert az Ön állapotát ő ismeri.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


