bombe

Közzétéve: 2012. 05. 04. 09:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

jelige: bombe Jó napot kívánok! Antidepresszánst szedek, Escitil 10 mg. azt szeretném megkérdezni, hogy e mellett a gyógyszer mellett szedhetném e a P57 hoodia fogyasztó tablettát? nem "üti" egymást a 2 gyógyszer? köszönöm!

Kedves Kérdező!

Kérdésére kezelőorvosától várhat választ, mert az Ön állapotát ő ismeri.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek