bőrgombám lett ?

Közzétéve: 2009. 07. 07. 15:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nekem az lenne a panaszom hogy: Két kezemen a hajlatba pár hete viszketet, kipirosodott, viszketett is. De bekentem egyszerü atrix.al és el is ment. Meg volt a szélén is a hajlatba, ott annyira elkapartam hogy sebes lett, de aztán be is gyógyult. Aztán most fehér helyek maradtak ott (kör alaku), majd össze olvadtak, és melette jött is ki még néhány. Netán börgomba megtelepedett a gyenge bőr felületen, és bőrgombám lett ? Köszönöm.

Nem. Vissza fog jönni a színe. Dr. Veres Gábor

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek