Bőrprobléma

Közzétéve: 2011. 02. 17. 06:12 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Most vettem észre, miután megnéztem a hátam tükörben, hogy a lapockáimnál körülírt területen anyajegyes, mintha szeplős lenne, csak nagyobbak, egy kéttenyérnyi területen, előtte nem volt ilyen.(testvéremmel is megnézettem, ő is ilyennek látta) Zuhanyzáskor meg hámlik, mint ami napozás után szokott lenni.Először azt hittem elmúlik, de már fél éve tart.lehet ez egy elkapart anyajegy miatt?(régebben véletlenül lejött egy).Bőrprobléma jeligére kérném a választ!Nagyon köszönöm!!

Kedves Kérdező !
Keresse fel a bőrgyógyász szakorvosi rendelőt. Az elváltozás pontos meghatározása az első lépés, majd a diagnózis után a szakorvos kezelési lehetőséget fog ajánlani.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek