citologia

Közzétéve: 2011. 03. 04. 07:20 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves webdoktor! A kerdesem a kovetkezo:2008-ban a citologia leletem pozitiv lett,sejtek elvaltozasa,hpv gyanuja allt fenn(SIN1)majd tobbszori ismetles utan,ugy tunt hogy a hpv-re utalo jelek eltuntek.A doktorno azt mondta meg kell ismetelni 1 ev elteltevel,ami iden volt januarban,most meg ASCUS volt az eredmeny(nemtudom magyarul, Barcelonaba elek), es ujbol vettek leletet,keresven a virust.A kerdes az hogy most van e hpv vagy nincs?egyszeruen felbukkan es eltunik?a gond az,hogy 3-4 havonta 1szemolcs is elojon,az meg minek a jele?sokat olvastam rola,megsem ertem a helyzetem,kerem segitsen tisztan latni a dolgokat,mert igy remes elni,allandoan a hpv gyanujaval es mar rak-rem kepeket latok!!ovszer nelkul tovabbadhato?koszonom elore is megtisztelo valaszat!jellige:citologia

Kedves Kérdező!
Kérdésére bőrgyógyász szakorvos tud válaszolni. Sajnos jelenleg nincs ilyen tanácsadónk.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek