Citrom!
Közzétéve: 2010. 01. 27. 11:17 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 01. 27. 11:17 -
• 1 perc olvasás
Citrom! 3 éves kislányom mostanában elkezdte enni jobban mondva nyalni a citromot,levét.Nem tudom,nem káros e a szervezetének a sok savanykás lé? Köszönöm!
A fogaira vigyázzanak, egyébként nem fog ártani. A citromnyalogatás átmeneti szokott lenni a gyerekeknél.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


