csipoprotezis utan tudoemboliam volt

Közzétéve: 2009. 12. 16. 13:50 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

csipoprotezis utan tudoemboliam volt, nemreg estem at egy ujabb muteten, a masik csipomnel. Clexane(0,4ml-ketszer naponta)verhigitot kapok.A kezeles alatt elofordulhat tudoembolia? Meddig kell a verhigitot szednem?

Tisztelt Webpáciens!
A vérhígitó adásának főleg embolia után szigorú protokollja van, ennek eldöntéséről mindig egyénileg kell dönteni, általában haematológus, vagy belgyógyász szakorvos dönti el.
Kellemes ünnepeket, jó egészséget kívánok!
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek