Csné

Közzétéve: 2012. 05. 18. 20:08 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Pajzsmirigy alulműködési problémám van, amit jelenleg gyógyszeres kezeléssel stabilan tartok...

... Sajnos a napokban /háziorvosom szerint/ köszvényes tünet jelentkezett a lábamon a nagylábujjamnál. Kérdésem, hogy van-e a két betegségnek köze egymáshoz. Sokat olvastam a köszvényről a napokban.

Várom válaszát. Csné

Jelige:Csné



VÁLASZ



Nem tudok róla, hogy a két betegség egymással összefüggésben lenne. Az egyik az autoimmun betegség- csoportba, a másik anyagcsere betegségek csoportjába tartozik.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek