csontjai növekednek, kérdésem de ennyivel??
Közzétéve: 2011. 03. 15. 19:42 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 15. 19:42 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor! Fiam 12 éves három hónapja fenálló fáradékonysággal, fordultunk orvohoz, szemei aláárkoltak, olyan mintha kialvatlan volna . Egyszerűen szólva rosszul néz ki. Már a pedagógusa is szólt, hogy betegnek néz ki. Naponta 9 órát alszik. Multivitamin szedését javasolták, ami 3 hónapig tartott. Panaszai nem változtak. Magne B 6 vitamin szedését írták elő, semmi változás nem történt. Nem hagytam annyiban és kértem vérvételt. Minden eredménye jó kivétel az Alkalikus- foszfataz: 759 lett az ő eredménye 70-280 a normál érték. Az orvos azt mondta, hogy a csontjai növekednek, kérdésem de ennyivel?? Nem kell vele foglalkozni mondták nekem, Ön szerint sem??
Szerintem sem, bár 3 hónap múlva ismételni lehetne.
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


