Csöpi 29
Közzétéve: 2010. 11. 25. 14:08 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 11. 25. 14:08 -
• 1 perc olvasás
Csöpi 29 Tisztelt Doktor Úr. Leányom tiz hónapot töltött kórházban, kisebb nagyobb megszakitásokkal, betegsége talán F20. A kórházban hosszú kisérletezés után Leponex 25mg - os gyógyszert találták alkalmasnak amit háromszor egyet szed naponta kitűnően néz ki, és jól viselkedik. Ez a terápia már tizennégy hónapja tart. Három havonta kell járnia a pszichiáterjához, aki gondolkodik rajta de nem meri lecsökkenteni a gyógyszer adagját. Önnek mi a véleménye ajánlatos volna e egy lassú fokozatos gyógyszercsökkentés. Válaszát előre is köszönöm.....
Kedves levélíró!
Ami jól müködik, azt ne rontsuk el. Azt hiszem nincsenek teljesen tisztában azzal, hogy milyen szerencsés dolog, hogy a lányuk ilyen jól reagál, kis dózisu Leponexre.. Szerintem minimum 2 évig ne változtassanak, utána lehet róla beszélni.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


