Cukor

Közzétéve: 2011. 02. 01. 06:38 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Cukor Jeligére Azt szeretném megkérdezni, hogy 7,3-as vércukort mértek a vérvételen. Kell-e gyógyszert szedni, vagy esetleg diétával helyre lehet-e hozni ilyen mértékű cukor értéket. Válaszát előre is köszönöm.

A cukorbetegség komoly dolog. Egy mérés alapján sem a cukorbetegség diagozisát nem lehet felállítani, még kevésbé lehet a szükséges kezelés mikéntjét meghatározni. Azt javaslom, forduljon diabetologushoz, ugyanis a kivizsgálás is összetett és a kezelés is (diéta, fogyás, testmozgás, gyógyszer).

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek