CUKOR

Közzétéve: 2011. 03. 06. 17:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige:CUKOR Tisztelt Doktor Nő/Úr! 17 éves vagyok, szeretném megtudni mire utal, hogy akármilyen kis mennyiségű cukor jut a szervezetembe hányingerem van és nagyon szédülök. Ez körülbelül 1 hónapja tart.Minden héten eszek édeset, hogy meglássam van e változás, de a legkisebb mennyiségtöl is rosszul vagyok...Ez mire utalhat? Elöre is köszönöm

Bizonyos esetekben, úgy tartják, a gyomor gyors ürülése miatt gyorsan jut a tömény cukor vagy nagy cukortartalmú táplálék a patkóbélbe, vékonybélbe, és ez okozza a tüneteket. próbálja meg kerülni az édességeket vagy csak a főétkezés után fogyasztani. Tájékoztasson az eredményről.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek