cukor értékeink

Közzétéve: 2011. 04. 20. 09:25 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Alföldy professzor úrtól szeretném megkérdezni. A HbA1C (NGSP) értékem 6.00 (megengedett 4,8-5.9), míg a Hba1c(IFCC) 42,1 (megengedett 29-41). Férjemnél, aki nálam 5 évvel idősebb, 65 éves, ezek az értékek 6.3 és 45.4. A háziorvos mindig felhívja a figyemünket, hogy ez étrendi hiba. Valóban olyan rossz értékek ezek, hogy a napi összesen 1 szelet rozskenyeret is rossz lelkiismerettel kell elfogyasztanunk? Sok zöldséget és minimális édességet eszünk. Az lenne a kérdésem, hogy meddig elfogadható ez az érték? A glükóz érték normál tartományban van. Köszönettel: , jeligém: cukor értékeink

Az Önök értéke olyan minimálisan haladja meg a referencia értékeket, hogy aggodalomra nincs okuk. Akár a hibahatár is lehet az eltérés.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek