cukorbeteg leszázalékolása
Közzétéve: 2008. 02. 12. 13:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2008. 02. 12. 13:15 -
• 1 perc olvasás
Nekem az lenne a kérdésem,hogy 1993-ota cukorbeteg vagyok naponta 5 inzulint adok magamnak.letudom magam százalékoltatni?köszönöm előre is a választ....
A cukorbetegséggel magával nem. A cukorbetegség + szövődményei, és az Ön általános állapota, életkora együtt határozza meg, hogy munkaképes-e, s milyen munkára tartják alkalmasnak.. Kérdezze meg háziorvosát, mert a papírokat neki kell elindítania.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


