cukorbetegség

Közzétéve: 2011. 03. 21. 10:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jó napot! 16 éves vagyok, és rövid időn belül kétszer is árpa nőtt a szememre. Az interneten találtam, hogy ez utalhat cukorbetegségre. Lehet, hogy cukros vagyok, ha a rokonságban senki nem az? Ha igen milyen típusú? jelige:cukorbetegség

Mielőtt nagyobb gondba bonyolódna, hogy megnyugodjon, végeztessen el éhgyomorra egy vércukor vizsgálatot. Egyébként fiatal korban az ismétlődő árpa nem ritkaság, idősebb korban ritka. Megnyugtathatom, nem hiszem, hogy cukorbetegsége van.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek