cukorbetegség
Közzétéve: 2011. 03. 21. 10:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 21. 10:22 -
• 1 perc olvasás
Jó napot! 16 éves vagyok, és rövid időn belül kétszer is árpa nőtt a szememre. Az interneten találtam, hogy ez utalhat cukorbetegségre. Lehet, hogy cukros vagyok, ha a rokonságban senki nem az? Ha igen milyen típusú? jelige:cukorbetegség
Mielőtt nagyobb gondba bonyolódna, hogy megnyugodjon, végeztessen el éhgyomorra egy vércukor vizsgálatot. Egyébként fiatal korban az ismétlődő árpa nem ritkaság, idősebb korban ritka. Megnyugtathatom, nem hiszem, hogy cukorbetegsége van.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


