Cukorbetegség??

Közzétéve: 2011. 06. 27. 15:01 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Cím! Nagyon gyakran kell pisilnem, lassan gyógyulnak a sebeim és gyakran érzem száraznak a számat, torkomat, hiába,hogy előtte ittam. Voltam terheléses vércukormérésen,de rendbe volt minden,de nem vagyok biztos benne,hogy ez az eredmény valós, mivel az első vércukormérés után enni kellett és én csak pár darab extrudált kenyeret ettem,amibe nem sok cukor van és így lehet,hogy az eredmény se pontos!Ez lehetséges? Köszönöm jelige:Cukorbetegség??

Kedves Kérdező!
Egy ismételt konrtollvizsgálat biztos választ adhat a kérdéseire.
a szerk.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek