cukorterhelés hatására
Közzétéve: 2011. 02. 22. 10:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 02. 22. 10:22 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! A kérédésem az lenne, hogy terheléses vércukor vizsgálaton voltam. Terhelés előtt 6,3 terhelés után (120 perc) 3,6 volt a glukóz! A laborban azt mondták, fordított cukorbetegség, a háziorvos szerint viszont nincs semmi bajom! Hogyan lehetséges, hogy cukorterhelés hatására "lemegy" a vércukorszint? Mi a teendőm ezzel kapcsolatban? Tisztelettel:
Háziorvosának igaza van, sem fordított cukorbetegsége ( ezt tréfásan mondhatták ) sem cukorbetegsége nincs.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


