cukorterhelés hatására

Közzétéve: 2011. 02. 22. 10:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! A kérédésem az lenne, hogy terheléses vércukor vizsgálaton voltam. Terhelés előtt 6,3 terhelés után (120 perc) 3,6 volt a glukóz! A laborban azt mondták, fordított cukorbetegség, a háziorvos szerint viszont nincs semmi bajom! Hogyan lehetséges, hogy cukorterhelés hatására "lemegy" a vércukorszint? Mi a teendőm ezzel kapcsolatban? Tisztelettel:

Háziorvosának igaza van, sem fordított cukorbetegsége ( ezt tréfásan mondhatták ) sem cukorbetegsége nincs.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek