cystosus
Közzétéve: 2011. 03. 10. 06:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 10. 06:26 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt doktor Úr! 11 éves lányom hányingerrel ébred reggelente van hogy hány is ! Szokott fájni a hasa is . Voltunk vele orvosnál aki vérvételre küldte és hasiultrahangra. A vér eredmény jó az ultra hangos papíron ez is áll."bal oldalon az adnex tájon 1cm-es cystosus látható" erre az orvos csak annyit mondott hogy a kislányból nagylány lesz hamarosan ! Tényleg csak ennyiről lenne szó? Köszönettel: egy aggódó anyuka jelige.cystosus
Kérdés mióta vannak a reggeli hányingerek, mert ha több hete, mindenképpen további vizsgálatokra van szükség. (A hasi UH leírtak lehetnek ártatlan jelenségek is).
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


