deka23
Közzétéve: 2009. 04. 10. 21:24 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 04. 10. 21:24 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm! Kisfiam 11 évesen bárányhimlős lett,torok fájásra panaszkodik. Házi orvos szerint nem piros a torka,de tvábbra is szenved miatta .Milyen gyógyszerrel segithetek a tüneteken? Köszönettel: deka23
Biztos a torkában is van hólyag. Sokat nem kell tenni ellene, nem is tud. Ha nagyon szenved a gyerek, kaphat fájdalomcsillapítót (Aszpirint, Kalmopyrint MEM!!!!)
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


