deka23

Közzétéve: 2009. 04. 10. 21:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Üdvözlöm! Kisfiam 11 évesen bárányhimlős lett,torok fájásra panaszkodik. Házi orvos szerint nem piros a torka,de tvábbra is szenved miatta .Milyen gyógyszerrel segithetek a tüneteken? Köszönettel: deka23

Biztos a torkában is van hólyag. Sokat nem kell tenni ellene, nem is tud. Ha nagyon szenved a gyerek, kaphat fájdalomcsillapítót (Aszpirint, Kalmopyrint MEM!!!!)
dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek