Depresszió és inkontinencia?

Közzétéve: 2004. 06. 07. 12:50 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Depresszióban szenvedek amire kezelést is kapok. Megtörtént hogy álmomban nem kaptam illemhelyet es arra ébredtem hogy az ágyam vizes volt. Ez mire utal?

Bizonyára mélyen alszik. Ilyen jelenségek minden emberrel
előfordulhatnak. Csak akkor kell vele fopglalkozni, ha rendszeresen, vagy sokszor megtörténik A mély alvásban szerepet játszhatnak a nyugtatók is, ha szed ilyen gyógyszert.

                                                                                      Veér András

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek