deréktájon bal oldalt fájdalmat éreztem

Közzétéve: 2010. 12. 27. 21:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kedves Doktor Úr! Szép ünnepeket kívánva kérdem: Egy éve a deréktájon bal oldalt fájdalmat éreztem, ami egyre erősödik. Most arra jöttem rá, hogy főleg akkor fáj, ha megyek! Aztán, ha ülök egy darabig, akkor jobb. Előre is sugárzik talán. Ön szerint mi lehet az ok? És milyen orvoshoz fordulhatnék, mert a házi orvos csak kenőcsöt ad. Köszönöm szépen.

Kedves Páciens!

Gerinc kisízületeit és egyéb kapcsolatait kell megvizsgálni. Ortopéd szakorvos keressen fel!

További kérdések esetén írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence
Ortopéd-traumatológus Főorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek