DL!
Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:29 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 10. 07:29 -
• 1 perc olvasás
DL!MA VOLTAM NŐGYÓGYÁSZNÁL IME EZ A LELET,KÉREM ÍRJÁK LE MI LEHET A BAJOM!BAL OLDALI ALHASI FÁJDALOM.VOLT MÁR EGY NORMÁL SZÜLÉSEM.FOGAMZÁSGÁTLÓT SZEDEK.KB KÉT HÓNAPJAMEGVÁLTOZOTT A VÉRZÉSEM...
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


