Dorka

Közzétéve: 2011. 10. 19. 15:01 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Üdv! Az a helyzet hogy a keresztlányomnál 6 éves, alice csodaországban szindróma lépett fel, a kérdésem az lenne kezelésre szorul-e, ill. kezelhető-e? Jelige:Dorka

A szindróma egy tünet együttes, amit különböző tényezők válthatják ki. Ezeket a kiváltó okokat kell megkeresni, gyógyítani. Röviden, orvoshoz kell vinni a gyermeket.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek