düh kitöréseim vannak

Közzétéve: 2011. 02. 04. 16:51 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

nagyon sokat düh kitöréseim vannak ageassiv vagyok miota gerinc sérvet állapitottak meg nálam ki vagyok idegileg borulva ha tud legyen szives válaszolni

Kedves levélíró!
Mindenki nehezen viselni, ha olyan betegséget állapítanak meg nála, ami gondot okoz, csökkenti az egészségét.
Ez természetes. Ki kell birnia, mint annyian mások kibirták.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek