ébredés éjjel

Közzétéve: 2010. 04. 01. 11:53 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: ébredés éjjel Üdvözlöm! 5 éves kislányom éjjelente felébred, és keservesen sír. Egész testében remeg, rángatózik, alig tudom megnyugtatni.Szinte le kell fogni őt. Nem mond semmit ha kérdezem mi a baj. Utána ha megnyugodott nem emlékszik semmire. Az óvodát szokta emlegetni, hogy nagyon izgul lesz-e új barátja. Illetve, hogy bántják őt.Kétszer fordult elő ez a dolog ezen a héten. Mi a teendő ilyenkor? Köszönöm!

Ha tartósan fennáll az éjszakai felriadás, keressék fel a gyermekorvosukat. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek