édesanyám gyógyszeradagja

Közzétéve: 2012. 06. 18. 10:14 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr, Ön szerint milyen hatással lehet 86 éves édesanyámra, ha az esti 1-szeri Andaxint napi 3x2-re, azaz 6-ra emelik?...

... Elképzelhető, hogy szabályos méregként hat rá? A szeme alja beduzzad, a szeme színe a halvány szürkés-kék helyett erősen bekékül, délután háromkor ébredés után alig tudja formálni a szavakat. Ráadásul alzheimeres egyéb tünetei - eltévedés a házban, pakolászás, ugyanúgy fennállnak. Más változás a gyógyszerezésében tudomásom szerint nincs. Humperdalt este egyet, Sermiont reggel egyet már régóta szed. Aggódom érte.

Várom mielőbbi válaszát, tisztelettel



VÁLASZ



Az említett tünetek inkább túlérzékenységre utalnak. Az említett adag megközelíti a napi maximálisan adható mennyiséget, ennek eldöntése azonban nem lehet a feladatom. Az adag módosítása érdekében vegyék fel a kapcsolatot a kezelőorvosával.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek