Édesapám ágyban fekvő beteg
Közzétéve: 2009. 07. 03. 08:48 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 07. 03. 08:48 -
• 1 perc olvasás
Édesapám ágyban fekvő beteg ember. Még nem pelenkás, de mégis a fenekén a combján kiütések vannak. olyan mintha alergiás lenne. Milyen krémmel kenjem be neki. Nem fáj nem viszket, csak olyan mintha valamitől kipattogzana. Válaszukat pelenka jeligére kérem. Köszönettel egy beteggondozó!
Burow kenőcs (patika).
V. G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


