édesapám érszűkületi műtét utáni állapota
Közzétéve: 2012. 06. 20. 10:56 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 20. 10:56 -
• 1 perc olvasás
Jó Napot Kívánok! édesapámnak 1-Hónapja Volt Érszűkületi Műtétje Lágyékban! És neki az Egész Lába Dagad...
... ha megy Vele akkor Is És hogy ha nem megy akkor is! és azt szeretnénk tudni Hogy ez Természetes Dolog e? És hogy ezt valamilyen Módon lehet e Kezelni? Köszönöm Szépen!
VÁLASZ
A műtét következtében a nyirokelfolyás az alsó végtagból gátolt lehet, ez okozhatja a tünetet. Legtöbbször a műtéttel együtt jár. Rendszerint átmeneti jelenség, de a javulás több hónapot is igénybe vehet. A javaslatom azonban az, hogy keressék fel ellenőrzésre az operáló orvosát, a kontrollvizsgálatnak is ideje lenne érsebészeti szempontból.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


