ÉDESAPÁM IDŐSKORI CUKORBETEGSÉGE

Közzétéve: 2010. 10. 15. 06:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

JELIGE: ÉDESAPÁM IDŐSKORI CUKORBETEGSÉGE Tisztel Orvos(ok)! Édesapám 60 éves lesz és vérnyomás problémákkal küszködik. A házi orvos egymás után írja neki a vérnyomás csökkentőket (TENOX, CARVEDILOL-RATIOPHARM). Közben a forgója is elkezdett fájni a jobb lábbánnál és most kiderült hogy időskori cukorbeteg, amire ismét felírtak egy rakat gyógyszert! Például a húgysavszintje magas, amire felírtak egy újabb gyógyszert(MILURIT) és egy koleszterin csökkentőt(LIPIDIL) És hónapok óta vizelet tartási problémái vannak. És alkalmanként időzavar és zavarodottság, ilyenkor nem tudta kimondni az amit szeretet volna és más szavakat mondott. Csak arra lennék kíváncsi hogy szükséges-e ennyi féle gyógyszert összeszedni, úgyhogy még reggel és este is kell szednie más gyógyszert is? (TRITACE HCT, TRAITCE, MINILIP) És mitől lehetett ez a zavarodottság? Köszönettel!

Azt gondolom leírtak alapján az édesapjának többféle betegsége van. Ezek mindegyike kivizsgálást és gyógyszeres beállítást tesz szükségessé. Nem hinném, hogy ezt családorvosi körülmények között meg lehet tenni.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek