édesség éhség

Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

T Weborvos! SOS segítség kellene!!! mÁR NAGYON HOSSZÚ IDEJE,CSAK ÉDESSÉGGEL, TUDOM CSILLAPITANI AZ ÉHSÉGEM...

... ÉHOMI CUKROM,HÁZIORVOSOM SZERINT jó AKKOR NEM ÉERTEM,MIÉRT ESHET LE VALAKINEK A VÉRCUKRA???

ILLETVE SZÁJZUGOMBAN,BEREPEDÉS VAN,MINDKÉT OLDALON..SEB HOSSZU IDEJE VAN OTT!!!

édesség éhség jeligére



VÁLASZ





Inzulin túltermelés esetén a vércukorszint csökkenhet jelentős mértékben, de jellemző a reggeli alacsony vércukor érték. Azt írja, hogy ez normális, akkor viszont nem érthető, hogy állítja, mi szerint leesik a vércukra, hiszen amikor azt érzi, nem mérték meg. A szájzug berepedése sokszor valamilyen anyag, pl. fogkrém hatására jön létre, de más esetekben is előfordulhat, többnyire baktérium okozta fertőzés következtében.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek