Égő érzés a fejben
Közzétéve: 2012. 05. 03. 12:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 03. 12:37 -
• 1 perc olvasás
Égő érzés a fejben Nyolcvan éves férfi panasza: kora délután 2-3 óra hosszan égető érzés van a fejében. Kissé magas a vércukra, a keringése sem a legjobb, de általános állapota jó, testsúlya normális. Mi lehet az oka? Milyen szakorvoshoz érdemes fordulni?
Feltételezem a kora alapján, hogy sokféle gyógyszert szed. Első sorban valamelyik gyógyszer mellékhatására tudok gondolni. Olvassa el a gyógyszer-tájékoztatókat, hátha választ kap kérdésére.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


