égő érzésem van húgycsővemnél
Közzétéve: 2009. 08. 08. 16:33 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 08. 08. 16:33 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Weborvos! Egy hete jöttünk haza a párommal egy gyógyfürdöből!pár napja égő érzésem van húgycsővemnél és fehér váladék folyik belőle? Mi lehet ez? Fertőzés? Felfázás?Milyen szakorvost keressek fel a próblémámmal? Köszönöm válaszát!
Bőr-nemigyógyász szakorvost.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


