égő,viszkető sarok

Közzétéve: 2007. 12. 19. 15:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor úr/nő! Változókori nő vagyok, a klímax tünetei gyötörnek, és egy ideje ég a sarkam, és a talpboltozat körüli rész/sok ér van ott/. Zárt cipőt alig tudok felvenni, mert így hamar felmelegszik a lábam, és elkezd égni, viszketni ez a terület. Csak akkor nem viszket, ha zokni, harisnya nélkül, hűvösebb maradhat. De ugyanígy viszket, ha meleg vízbe teszem. Mitől lehet ez, illetve mi lehet vajon a megoldás? Segítségüket köszönöm.

Első körben neurológiai vizsgálatot javaslok.
dr Veres Gábor

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek