Egy 22 éves lány!

Közzétéve: 2012. 06. 09. 10:59 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Méregtelenítés! Kérdésem a következő! Interneten megrendeltem 1 méregtelenítő kúrát! 1 hete alkalmazom, de ...

... azok a tünetek amik már jelen vtak( fejfájás, rossz közérzet, haspuffadás) felerősödtek és úgy érzem, hogy egyre rosszabb! Azt mondják, hogy a méreganyagok nem fognak tünet nélkül távozni a szervezetemből, de hát Én mégsem vagyok szakértő! Kérem , hogy 1 hozzáértő írja meg Nekem legyenszíves, hogy ez tényleg normális-e és lesz jobb is, vagy nem!

Válaszukat előre is köszönöm!

Üdv.:

Jelige: Egy 22 éves lány!



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Mit rendelt az interneten? Miért kéne méregtelenítenie? Az OGYI szám nélkül forgalmazott termékek nem esnek át olyan bevizsgáláson, mely a hatás, együtthatás és utóhatás tekintetében orvosilag megalapozott tényeket igazolna. A termék forgalmazójától tud csak érdeklődni vagy keresse fel háziorvosát, vigye magával a neten vásárolt terméket és kérje ki a tanácsát.

a szerk.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek