Egy 22 éves lány!
Közzétéve: 2012. 06. 09. 10:59 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 09. 10:59 -
• 1 perc olvasás
Méregtelenítés! Kérdésem a következő! Interneten megrendeltem 1 méregtelenítő kúrát! 1 hete alkalmazom, de ...
... azok a tünetek amik már jelen vtak( fejfájás, rossz közérzet, haspuffadás) felerősödtek és úgy érzem, hogy egyre rosszabb! Azt mondják, hogy a méreganyagok nem fognak tünet nélkül távozni a szervezetemből, de hát Én mégsem vagyok szakértő! Kérem , hogy 1 hozzáértő írja meg Nekem legyenszíves, hogy ez tényleg normális-e és lesz jobb is, vagy nem!
Válaszukat előre is köszönöm!
Üdv.:
Jelige: Egy 22 éves lány!
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Mit rendelt az interneten? Miért kéne méregtelenítenie? Az OGYI szám nélkül forgalmazott termékek nem esnek át olyan bevizsgáláson, mely a hatás, együtthatás és utóhatás tekintetében orvosilag megalapozott tényeket igazolna. A termék forgalmazójától tud csak érdeklődni vagy keresse fel háziorvosát, vigye magával a neten vásárolt terméket és kérje ki a tanácsát.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


