egy csomo van a torkomba

Közzétéve: 2011. 03. 30. 13:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor ur/Nö! Elég sürün érzem azt hogy egy csomo van a torkomba és hogy ha édeset eszek a slejm nem tud felszakadni.Mitöl lehet ez mert borzasztoan kellemetlen.Sok esetben felköhögni sem tudom. Tisztelettel

Nem ritkán a reflux tünete a leírt panasz. Az édességgel való összefüggésre nem tudok választ adni.

Kövess minket!

reflux - GERD-reflux
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek