egy nagyon aggódó nagymama
Közzétéve: 2009. 07. 13. 10:09 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 07. 13. 10:09 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Weborvos! Unokám 22 hónapos. Egy hete egy budapesti játszótéren a nagy melegben pancsolt egy olyan homokozóban, ahol víz folyik középen, és hatalmas tócsákban áll a víz. Sajnos nem tudtuk megakadályozni, néhány kortyot ivott is a sáros-homokos vízből. Azóta elzárták a vizet, és olyan hírek terjednek az anyukák között, hogy sok gyerek megbetegedett (kiütésekről, de ideiglenes vakságról is szólnak a hírek). A gondot a pocsolyákban sétáló galambok okozták, állítólag az ÁNTSZ záratta el a vizet. Tudni szeretném, hogy mennyire aggódjunk, mit figyeljünk a gyereken, és meddig lappanghat ettől bármi benne? Előre is köszönöm válaszukat. jelige: egy nagyon aggódó nagymama
Salmonella, "papagálykór", campylobacter, bármilyen fertőzés lehetett, de az sem kizárt, hogy csak ennek a megelőzése miatt intézkedett az ANTSZ. Legokosabb lenne elmenni az ANTSZ-hez információért.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


