EKG lelet
Közzétéve: 2005. 05. 31. 16:31 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2005. 05. 31. 16:31 -
• 1 perc olvasás
Szeretném megkérdezni hogy mi az éetelme az EKG leleten a következő mondatnak " Átmeneti zóna: V-4-nél. I-aVL-V-6-ban q hullám."
Ez nem kóros lelet.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


